Altair-AC

Jak vydělává peníze společnost PaySafeCard?

PaySafeCard je platební systém pro lidi, kteří například nechtějí platit na různých e-shopech skrze svou kreditní kartu a nebo ji ani nemají. Jak ale tato firma vydělává peníze?

Má zkušenost je taková, že kolik peněz dám za PaySafeCard, tolika penězi mohu zaplatit v různých eshopech.
Jak tedy vydělává, když si neúčtuje žádné poplatky?

Nejlepší odpověď
seraphico

Skrze ten e-shop. Je to stejné jako platba kartou. Ty nic navíc nezaplatíš ale e-shop zaplatí poměrnou část Mastercard, Vise nebo PaySafeCard.