ahmad

Jak vydělat z hifi zesilovač?

Jak mamvytahnout ze stare hifi zesilivač? Jenom abych mohl zapojit mobil na 3,5 jack a repraky

Nejlepší odpověď
mosoj

Z HiFi nic nevyděláš. Maximálně se z toho poděláš. HiFi není předmět ale vlastnost.

Další odpovědi
anonym

A nemáš jednodušší zastrčit toho jacka do hifi??
😉
Musel bys vyndat nejen koncový zesilovač, ale i předzesilovač (pravděpodobně – co ti bude sloužit jako zdroj signálu?) a určitě i napájení…
___
Jinak je otázkou o jaký hifi stroj jde – jestli má vůbec zesák na zvláštní desce…
___
´Jdi´ od připojení repro, ty jsou připojeny na koncový zesilovač.