Postmaster

Jak vydělat snadno a rychle hodně peněz?

Veliké peníze se nevydělávají dělnickou prací, dělnická práce je poslední zoufalý pokus, jak získat peníze na svoji existenci v konzumním očistci, veliké peníze se bezpracně dneska vydělávají jenom pomocí parazitování mocných na bezmocných, je zcela jedno jestli žijete v socialismu nebo kapitalismu, všude budete muset platit; daně, clo, poplatky, certifikace, pokuty atd. všemocnému státu a všude budete jenom loutkou kterou ovládají elity.

Nejlepší odpověď
df

Snadno a rychle? Kdyby to bylo možné, tak jsou všichni za vodou. Jenže to tak nefunguje. Je potřeba troška inteligence, troška odvahy, troška pracovitosti, troška odolnosti proti nezdarům a pak to časem půjde.

Další odpovědi
nyjono

A ptáš konkrétně se na co?
Nebo sis tady jen tak postěžoval?

Drap

A chceš vědět co? Ty tvoje bláboly nikoho nezajímají. Většina z nás už ví, jak to ve světě chodí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

Přímá úměra. Čím víc jich sníš, tím víc vyděláš