Mugz

Jak vydělat peníze?

V listopadu mni bude 15 a chtěl bych se přihlásit na nějakou tu brigádu… Pls doporučte co by mnohla taková,,brigá­da" být…

Nejlepší odpověď
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brigada-o-15-let

Další odpovědi
marci1

Otázky se nesmí opakovat.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20vyd%C4%9Blat%­20pen%C3%ADze%20brig%C3­%A1da%20od%2015%20let

Alesh

Záleží, co umíš. A jestli by za to někdo dal nějaký ten peníz. Pokud ne, nezbude ti nic jiného, než si najít nějakou „normální“ práci, kterou může dělat de facto každý, kdo není úplně blbý nebo nešikovný. Finanční ohodnocení tomu bude odpovídat.
důležitý je, nebejt posr*nej. Prostě jdu se někam zeptat, řeknou ne, tak jdu jinam atd., až se nakonec někde uchytíš, uvidíš. Zvlášť v tomhle věku uvidíš, že to nakonec bude někomu imponovat, že tak mladý muž má snahu makat. získáš zkušenosti a třeba pochopíš, že do školy bys neměl chodit proto, aby ses doma nenudil, ale aby ses něco naučil. Samozřejmě si musíš vybrat školu, která ti k něčemu bude, jinak pak budeš celý život dělat jen nějakého pucfleka. Nechci tě strašit, jen o tom přemýšlej a až budeš někde hákovat, tak si zkus představit, že třeba budeš jednou dělat totéž, ale 8 hodin denně, 5 dní v týdnu, celý rok, 50 let.

rigormortis

Prosím hlavně tady nereaguj na Pokličku…takové stránky a firmy jsou vesměs nelegální a přihlašují se pouze hlupáci…jen doufám že ji někdo brzy vymaže tu její odpověď…