Cheezy

Prosím o smazání

Nejlepší odpověď
quentos

Na výdělek po internetu zapomeň. Kdyby to bylo tak jednoduché, seděli by u něj všichni a nikdo by nechodil do práce.
Nota bene když neumíš ani použít zdejší vyhledávač – otázka už tu byla několikrát. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+vyd%C4%9Blat+na+in­ternetu

Další odpovědi
Hlada

Bylo by dobré, kdybys napsal, co umíš. Obecně můžeš vydělat jen na tom, co je zákazník ochotný zaplatit. Jestli to pak prodáváš docházením na pracoviště zaměstnavatele nebo na své nebo prostřednictvím internetu, je už jen forma.

Anikitos

Musí se v tom člověk vyznat, když v tom chce vydělávat.

Zadej do googlu např. monetizace, monetizace internetových stránek a najde se ti toho hodně.

První, se ale podívej na pasivná příjmy, co to je atd… ;)

Vydělávání online je hodně široký pojem a patří do něj spousta druhů práce – výdělků.

Online třeba značí, že nějaký svůj podnik (zcala jakýkoli) vedeš přees počítač.

Časté je vedení internetových stránek, kde se snažíš získávat „popularitu“ např. pomocí fb a instagramu kde se propaguješ (jako abys měl co nejvíc lidí, abys byl známý atd.). Na těch stránkách pak třeba nabízíš různé produkty (svoje nebo cizí – když jsou to cizí, takto za to nějaká firma platí), nebo tam můžeš umístit reklamy, které když někdo shlédne, tak ti za to jejich majitel dá peníze, čím víc shlédnutí=tím větší zisk…

Je toho hodně takových způsobů vydělávání.

web Samuela Hornka:
https://samuel-hornek.cz/doma­ins/samuel-hornek.cz/
https://mlady­podnikatel.cz/au­thor/samuel-hornek

ivzez

Vydělávat online můžete čímkoliv, co dobře umíte
a zároveň za to jsou lidé ochotni zaplatit.

___

Ma monetitzaci, pasivní příjmy apod. rovnou zapomeňte, jsou to nesmysly.
A weby z Anikitovy odpovědi se nezdržujte, byla by to ztráta času.

Na Mladém podnikateli je na úvodní stránce poslední článek pět a půl roku
starý (z února 2013) a web Samuela Horneka ( https://samuel-hornek.cz/ ) se nezobrazuje korektně.

Není moc pravděpodobné, že by člověk, který si nedokáže „ošéfovat“ ani
vlastní web, věděl, jak na vydělávání online…

PS:
I vložení nefunkčního odkazu napovídá.

anonym

… můžeš se naučit programovat a pak budeš online vydělávat tak, že přes internet pošleš zadavateli výsledek své práce 🙂

Protože nehledáš „žádné dotazníky, ankety, emailingy atp“, které stejně nikdy nikomu nic nevydělali, určitě tedy ne těm které je vyplňují, tak hádám že se ptáš spíš na něco takového. Online můžeš posílat i grafické návrhy, 3d rendery, online můžeš zadávat činnost superpočítačům a pak z výsledků sepisovat studie které opět rozešleš online do odborných médií. Online se dá dělat i do erotického odvětví, leckomu na to stačí webkamera.

ivzez

@Quentos,
vyhledávání na Odpovědích je (pokud vím) založeno na vyhledávači
Google a znám jenom pár stránek, kde je dobře implementováno.

Tady mi nefunguje s vypnutým ani s povoleným java scriptem…

Chci-li něco vyhledat na Odpovědích, musím dotaz zadat do Google
a připojit »site:Odpovedi.cz« … to není uživatelsky moc přívětivé.