petka.s

Jak vydelat hodne penez?

Nejlepší odpověď
Drap

Ti co to vědí, tak už z těchto stránek odešli. Musíš se zeptat jinde.

Další odpovědi
Bedy

Podobných otázek se tu už řešilo, doporučím použít místní vyhledávač – http://search­.seznam.cz/?q=jak+v­yd%C4%9Blat+hod­n%C4%9B+pen%C4%9Bz+si­te%3Aodpovedi­.cz&sId=2lYT8jQvwA­xoXv1RVLRR&aq=-1&oq=jak+vyd%­C4%9Blat+hodn%C4%9B+pen%­C4%9Bz+site%3A­odpovedi.cz&sou­rceid=top&thru=­&su=e

anonym

Prodávat marihuanu, stát se mafiánem, natáčení porna, pašovat do zahraničí nějaké věci, je toho tolik. :)

postcd

Já jsem slyšel že tak, že nabízíš hodnotnou službu/produkt co nejvíce lidem za co nejkratší časový úsek. Myslím, že dobrou cestou jak se stát úspěšným i ve výdělku peněz, je začít věřit ve své schopnosti, číst různé knihy rozvoje osobnosti a další motivační věci.