LAiL

Jak vydělat 7000 KČ

Zdravím, potřeboval bych poradit jak sehnat co nejrychleji 7000 mám hrát na jedné soukromé párty a potřebuju koupit pult díky za odpovědi :)
Doplňuji:
Zas tak rychle to nespěchá, ale potřeboval bych je do června…

Nejlepší odpověď
redy

Skoč si na benzinku 🙂

Další odpovědi
mosoj

Rizikové poražení stromu cca 8000 Kč.

Drap

Vsaď si. Pokud to vyjde, budeš bez problémů. Jinak těžká rada. Neznáme tvoji profesi. Pokud by jsi byl třeba dobrý právník, stačí ti 2 hodiny někomu radit a máš 7000 hned

Stingo

Dělej žebráka v centru Prahy a vyděláš si i víc.

horke-kakao

kamarád mi psal, že nějaká agentura vykupuje 15 minut amatérského porna za 4000,–
bohužel nevim, co to bylo za agenturu. ale když si dáš na obličej masku, tak můžeš na 15 minut natočit skoro cokoliv s nějakou kamarádkou :))

marci1

Pravděpodobně jsi student, tak zkus jedině nějakou brigádu. Můžeš pracovat třeba jen o víkendech

Děda Louda

To by se do června mohlo podařit třeba prací. Uvažuj o tom.