smoulinkaq

Jak vydělám sklo z okna?

Nejlepší odpověď
badisko

zalezi jakej mas okeni ram …pokud mas klasickej …tak vezmes treba sroubovak a odstranis kit..to je ta hmota co tam sklo drzi na ramu ..tak klestema vyndas par hrebicku ktere tam budou a trada sklo je venku kdyz nam povis jake mas okno budem ti moct odpovedet …;D

Další odpovědi
zjentek

u plast. okna to asi nevyděláš ,). U Starých dřevěných oken to jde, ale dobré by bylo vědět, jestli to sklo potřebuješ, protože jestli ne, tak nejlíp to jde kladívkem, položené na dece ,) ..jinak postup badisko ,)

gepik

Na plastové okna jsou takové plastové „špachtličky-páčidla“ a musíš vědět, jak je použít. Bez toho nejspíš poškodíš jak sklo, tak i rám okna.