Carlos62

Jak vyčistit zanesené uši ??

Odpovědi
Lamalam

Nejlepší je zajít si na ušní.

Stingo

V lékárně prodávají ušní svíčky a ty vytáhnou nečistotu, že by člověk nevěřil, co tam měl.

anonym

WAPku bych nezkoušel – ale jinak je možností spousta – uchošťouch (vatička namotaná na tyčince), různá ´špárátka´…
A nebo ORL – tam ti doktor sice požná vynadá za nedostatečnou hygienu, ale uši ti vyčistí.

mosoj

Jdi na to moderně a pořiď si ušní škrábátko s vysavačem.

http://czech.chi­nabuye.com/he­althy-cordless-electric-ear-picker-ear-vacuum-cleaner-ear-massager-white
Doplňuji:
http://www.zbo­zi.cz/?typ=na­bidky&q=vysava%C4%8D+na+­u%C5%A1i#utm_sou­rce=search.sez­nam.cz&utm_me­dium=hint&utm_ter­m=vysava%C4%8D%20n­a%20u%C5%A1i&ut­m_content=nabid­ky

MK44

Ušní olej a nechat vyplavit. Ale nevím, jestli není jen na předpis. Nedoporučuje se v uchu moc šťourat – nebezpečí infekce, porušení povrchu, zatlačení nečistoty dovnitř. Lépe je řádně umýt vnější část zvukovodu, aby doktor neprskal, a odebrat se na ušní. Tam ucho vypláchnou vlažným perlustrantem a prohlédnou a dle toho vyčistí. To nebolí – jenom lehtá.

zzzzz

Mowlo WAPku? To by stříkal do levého a vylítlo by mu to z pravého .-))))) To je hláška na palec, tak po půlnoci jo 🙂 Nejsi ty převlečenej Zjentek ??? 😁