Lilianka

Jak vyčistit špínu z oblečení?

Ahoj, včera jsem byla s kamarádkou na koupališti, a když jsme šli zpátky, čekali jsme na tramvaj a dělali si fotky :D nikdo tam nebyl, a sedla jsem si na kolejnici, a mám od toho špinavé kratasy a nejdou vyprat, poradíte mi co na to?

Nejlepší odpověď
anonym

To tě tvůj anděl strážný pokáral, zatím jen flekem na hadrech! 🙂
Tady máš seznam fleků, vyber si, který to asi je:
http://www.rady-navody.cz/domac­nost/cisteni-skvrn/1020-jak-vycistit-skvrnu-flek-od-travy-z-obleceni-satu-snadno-a-rychle

Další odpovědi
briketka10

řídím se podle tohohle odkazu :
http://medicin­man.cz/?p=meto­dy/skvrny

gecco

Sáhodlouhý popis (ještě chybí nějaká fotka) – ale není jasné, čím sis vlastně kraťasy znečistila…
:-O
Je to šmír, rez – a nebo něco ještě jiného??
A z čeho jsou kraťasy ušité (materiál – barva je lhostejná)???

anonym

gecco, to bude asi nějakej šmír, ta černá srajda, co jsem z toho celá zmazaná, když jedu vlakem 🙂

gecco

Asi jo – ale taky mohlo ležet na kolejnici rozmajznutý hovínko…
😉

anonym

To by aspoň nebylo tak mastný, zato libovější vůně, to by Lilianka poznala určirtě hned, aspoň ví, co se dá čekat, když se válí po zemi

gecco

A ještě bezdůvodně… Bez chlapa…
😉

anonym

No toto?? :-O 🙂