TrishaS

Jak vyčistit kontakty pro SD kartu v mobilu? !

Dobrý den, mám problém s kontaktama u mobilu pro SD kartu. Něcom jsem dělala s mobilem a v tom klekl a restartoval se a od té doby nevidí žádnou SD kartu. S kartou nic není.sNevíte někdo co s tím mohu udělat? Spěchá!!!

Odpovědi
Quimby

To nebude špinavé…
Karta se mohla klidně poškodit, zkus ji vyndat a zandat, popřípadě ji dej do jiného telefonu a do tohohle zkus jinou, zjistíš, kde je tedy problém.

lexx

Starší mobily byly choulostivé na pád na podlahu, karta byla pak nečitelná, vypnout, vyndat simku, očistit kontaktní plošky, zasunout zpět. Zkusit znovu.