simonka

Jak vyčístím rez na wc míse?

Protékal mi záchod už je to opravené, ale nechal rezavý kamenec na wc míse a já to nemohu ničím odstranit. Mám z práce i různé kyseliny, drahé přípravky a ani se to nehne!!Poradíte čím to dám dolů?

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste do mísy nalít kofolu,porasila mi to známá,nevěřila jsem a zkusila to,opravdu všechen povlak zmizel,a mísa byla čistá

Další odpovědi
verka

http://uklido­veprostredky.cz/sm/de­zinfekce-wc-koupelny/

Michal Kole

Nešlo by ze záchodu „vysát“ vodu a na rez použít nějaký odrezovač jako na plechy?
Ta voda dost ovlivňuje účinnost čistících prostředků.

hanulka11

Kup si Satur activ na rez a vodní kámen speciálně na wc. Pěkně se rez vyčistí. Mám to vyzkoušené i na vaně, kde byl rez z kapající hadičky od boileru a krásně se to vyčistilo.Stojí kolem 50kč .

Málče

Určitě zkuste obyčejný ocet. Mělo by to pomoct.