Valky

Jak vycházet s tchýní?

Jsem s přítelem skoro dva roky, rok spolu žijeme a jeho maminka pořád nechápe, že mě miluje a že je to vážný vztah… Chová se sobecky atd… Nikdy jsem neměla problém vycházet s maminkou přítele… až teď, když vím, že je to na celý život, poradíte, co s tím? :) Nějaké typy? Mimochodem, i jeho otec mi radí, ať ji ignoruji, že je taková… Ale já to prostě nedokážu.. :(
Doplňuji:
Uff uff… Já jsem člověk, který je otevřený, dřív mluví než myslí a neumí se přetvařovat.. Každá návštěva je pro mě utrpením … :( Je to hold těžké…

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi – asi 10 stránek Třeba najdete i radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=tchyn%C4%9B+&sa=Vyh­ledat#686

Další odpovědi
JanyOK

Každá tchýně je jiná a já se u té mé řídím 34 let stále dokola slůvkem „vydržať“ a hlavne nediskutovat.;o)))))
Doplňuji:
Moje tchýně mi dokonce kontrolovala na první návštěvě, zda nemám nevhodné prádlo a přerovnávala skříně, i tak jsem to přežila ;o))

elektrikář

Pokud nekontroluje prádlo ve skříni jak je vyrovnané do komínků prach na obrázcích pustit to jedním uchem sem a druhým ven.

anonym

Tak to je mi lito. Me " skorosnachy " – byvalky mych synu nemely ani tak problem opoustet me syny – jako me. Az kdyz jsem jim vysvetlila , ze o me neprijdou , uklidnily se. 🙂 A dodrzujeme to – je to uz asi 5 let a vidame se . 🙂 Ja razim heslo : Ktera ma rada meho kluka , tu budu mit rada i ja. -iv-