nikeroska

Jak vyhubit mravece?

doma se mi objevili mravenci (nic špatného nebo sladkého na zemi nebo někde nemám) taky mam napadli ovocne stromy. prosim poradte ;)

Odpovědi
beer

Přípravků na hudení mravenců je spousta, jednoduše najdeš na netu. Vždy je jejich součástí i návod k použití. Selžou-li, možná bude potřeba objednat nesinsekční (bývají pod názvem deratizační) firmu.
Na zahradě se to od pradávna řešilo tak, že kmeny stromů se obalily lepícími pásy nebo natřely lepem, který mravenci nepřekonali (přímo neškodí, ale starají se o mšice). Víc podle mne není potřeba.

Doplňuji:
Oprava: „…desinsekční..“