Milujuharibo

Jak vybrat zmrzlinový stroj?

Jak postupovat při výběru zmrzlinového stroje? Která kritéria hrají roli, je potřeba se ohlížet na výrobce/původ (český/čína)?

Odpovědi
Zmrzliňák

Informace potřebné k rozhodnutí naleznete zde: http://sdeleni­.idnes.cz/zmrzli­novy-stroj-na-tocenou-zmrzlinu-vyhodny-bussines-pkm-/eko-sdeleni.aspx?c=A130414­_211641_eko-sdeleni_ahr

Trandak

Mezi nejvýznamnější kriterium patří výtoč za jednotku času, počet pák, kapacita zásobníku ,příp. rozměry, hmotnost., jestli je gravitační nebo s čerpadlem, chlazení a napájení … pak taky hraje roli značka, od které se odvíjí kvalita. Na našem trhu patří k nejlepším Frigomat, levnější brandy pak bývají z číny nebo ndr.