huxa

Jak vybrat správný akumulátor do tabletu?

Pokud potřebuji koupit nový, na jaký parametr si musím dávat pozor, aby k tabletu pasoval? (u neoriginálních; prodejce má servis naprosto nezařízený a neschopnou podporu)

Odpovědi
mosoj

Hlavně aby ti šel správně !!! vložit do korpusu.
Určitě na inetu ekvivalent najdeš!! To mají zase výrobci neoriginálních baterií vymakané.
Doplňuji:
Aku v tabletu se připojuje přes konektor nebo letováním. Takže na to hlavně pozor.

anonym

Hlavně na fyzickou velikost, tvar a umístění kontaktů…
Napětí by běžně mělo být standardně 3,7 V (Li-Ion, Li-Pol) a kapacita – asi co největší, ne?

Razza

Musíš to kupovat podle typu tabletu. každej tablet má vnitřní prostor pro uložení baterie jiný.