Posspi

Jak vybrat powerbanku na nabíjení mobilu, akční kamerky a repráku?

Ahoj!

Ve středu odjíždím na 3měsíční praxi do Francie a hledám powerbanku, která by mi byla schopna během 16 hodinové cesty autobusem doplnit šťávu alespoň 3×. Cena by měla být do 500,– a konstrukce odolná, aby se mi při prvním pádu hned nepoškrábala či něco z ní „omylem“ neupadlo.

Moc se v tom nevyznám, a tak budu rád za každou radu či tip od zkušeného uživatele, jak to v autobuse vydržet či jak si poradit. Ještě dodám, že nabíjet budu především zmíněný mobil, možná i ten reproduktor (Lamax Beat Street ST-1). Netuším, jak se orientovat ve specifikacích a podle čeho vybírat, je toho hodně.

Díky moc a krásný, deštivý den!

Odpovědi
elkon

Velikost tak 20000mAh. Vybírej zde, podle recenzí.https://po­werbanky.heure­ka.cz/
Ale ta cena, no nevím, 500 kaček bude asi málo.

Petr1491

Ahoj, doporučuji Remax AA-1042: https://power­banky.heureka­.cz/remax-aa-1042/

Má 30 000 mAh, což by ti mělo bohatě vystačit. Každopádně konečná kapacita nebude taková, jakou uvádí výrobce. Za ty peníze, alespoň za mě, nejlepší volba.

Pokud si chceš nějakou powerbanku vybrat sám, mrkni na tento článek do sekce jak vybrat, kde máš vysvětleny základy, případně mne kontaktuj SZ: https://www.tes­tado.cz/nejlep­si-powerbanky/

PS: nezapomeň si zkontroloval konektory, aby pasovaly na tvůj mobil atp.

Pepa25

V případě zájmu o velkou výdrž je klíčová kapacita, která se ale logicky „tluče“ s cenou a velikostí. Mám dobrou zkušennost s aktuálně drouhou nejoblíbenější podle Heureky ADATA AP20000D. Je i dostatečně odolná. Je ale trochu těžší a cena záleží na obchodě, ale dá se sehnat za cca 500 – 600 Kč.