poggo

Jak vybrat povlečení?

Zdravím, dostal jsem se do fáze zřizování bytu, kdy hledáme takovou prkotinu jako je povlečení. Jak jsem se v eshopu bonatex.cz dozvedel, tak existuje několik různých materiálů, ze kterých se povlečení vyrábí. Můžete poradit nějaký příjemný material, který vydrží a je za rozumný peníze?

Nejlepší odpověď
Drap

Z krepu je rozumná cena, dobře se v něm spí a pokud nechceš, tak nemusíš ani žehlit.

Další odpovědi
suaeda

Krepové povlečení – rovněž se přikláním. Snadnější údržba, nemusí se žehlit. Vydrží o něco méně než klasika. Doporučuji nedívat se jen na vzor, ale také na kvalitu materiálu. Hlavně na hustotu tkaniny. Někdy člověk vybere nádherný povlak, pěkný na omak a po vyprání z toho zbyde síťovina. Ale co já chlap povídám, ženy se v této oblasti vyznají lépe.

hanulka11

my máme rádi bavlněný krep a na zimu flanel ,ale to záleží na každém co je mu příjemné