barunka4202

Jak vybrat levný a přesto chytrý tablet do 3500 Kč?

Je jedno co bude za značku, hlavně aby měl wifi a velkou paměť. :D
Doplňuji:
Na heuréce jsem se už dívala a nic moc :(

Odpovědi
cochee

Nepoužívej, mluvíš-li o tabletu, slovo „chytrý“ ve spojitosti s přítomností wifi a velikostí paměti, respektive vůbec – ono to totiž není jako u mobilů rozděleno na chytré a hloupé :)
Teď budu psát o tabletech v navržené cenové relaci: nepřítomnost wifi je celkem výjimkou, stačí jen zkontrolovat ve specifikaci tabletu. Paměť musíme rozlišit na paměť operační (to, co je v počítačích RAM) a ta bývá u těchto tabletů 1 GB, zřídka jen 0,5 GB, nikdy 2 GB – to až u dražších – a paměť úložnou (to, co je v počítačích disk) a ta je v této ceně většinou 8 GB, občas narazíš i na model s 16 GB.

Všímej si úhlopříčky displeje a u tabletů se stejnou úhlopříčkou si porovnej jejich rozlišení, to je ten údaj typu 1024×768 – samozřejmě větší je lepší.

arygnoc

ono tablety sú s pamäťou všeobecne nič moc.

osobne:
tablet mám a úspešne na neho padá prach v skrini, nepoužívam.
úspešne som naletel sloganu „bez toho nemôžete byť“.

je mi proste na nič.

zzzzz

tak ten můj na tom byl podobně, ale vyřešila jsem to chytře, dala jsem ho mamce .-) teď na něm utírá prach ona .-DDD