Fildas

Jak vybrat kvalitní sluchátka s mikrofónem ?

Potřeboval bych je spíše na TS 3 , Skype , hry atd. Nejlépe nějaké které mají v DATARTU tam se chystám, a v bodech jako hlasitost mic, kvalita , pohodlnost…

Odpovědi
Alesh

V Datartu? Ten je drahej jak prase! 🙂
Doporučovaná je značka Koss z doživotní zárukou a prý s tím fakt nedělají žádný cavyky, když něco blbne, hned to vymění. Jsou trošku dražší. Mrkni třeba na Alzu.cz.
Jinak pohodlné jsou ty, do kterých ti vleze celé ucho (kde polstr netlačí na boltec).

Zdroj: http://www.al­za.cz/sluchat­ka/s-mikrofonem/pro-pc/stereo/18851429­.htm#f&pg=1&pn=7&prod=15­93