PetaKo

Jak vybrat kvalitní matraci a jaká je tak optimální cena?

Odpovědi
majki636

V tomto případě si myslím, že nejde určit optimální cenu, protože jsou k dostání matrace které koupíš za 2.000,– a pak jsou matrace, které stojí v rozpětí od 10tis do 15tis a ty máš na celý život, protože mají ty matrace poskládané z více komponentů, které se dají v případě, že se s ním něco stane vyměnit. Takhle to má třeba jedna z nejznámějších prodejců matrací a nábytku www.jelinek.e­u/ortopedicke-matrace

Midoc

Bez PUR pěny.
https://www.no­vinky.cz/komer­cni-clanky/clanek/jsou-ceske-loznice-casovanou-chemickou-bombou-196719

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Midoc: Kouknul ses i na ten odkaz?
V článku píšou jak je PUR nebezpečnej a o kolik jsou přírodní matrace lepší. Pak je tam odkaz na „přírodní matrace“ a co jsem se tak zběžně koukal, tak tam není snad jediná bez PUR…

PetaKo

Na ty matrace od Jelínka jsem se už dívala a je fakt, že poměr kvalita vs. cena jsou na tom fakt nejlíp.

majki636

To jednak a koupila jsem si ji z toho důvodu, že životnost té matrace je opravdu dlouhá vzhledem k tomu, že je ta matrace poskládaná z několika komponentů, které je možné po čase a opotřebení vyměnit. Jestli si nevíš rady, tak doporučuju zavolat na tu jejich infolinku jak jsem to udělala já a tam ti už poradí ;). S pomocí jsme vybraly tady tento model a jsem velmi spokojená www.jelinek.e­u/eshop/matra­ce/ortopedicke-lamelove-matrace/p/matrace-sara-komfort