Pupalka

Jak vybrat kurz na prodlužování řas??

Dobrý den, chci se zeptat jestli jste někdo nebyl na kurzu na prodlužování řas? Sice nejsem profesionální kosmetička, ale i tak bych ráda něco takového vyzkoušela, nějaký kurz pro amatéry 😁 nevím podle čeho vybírat, nerada bych šla úplně naslepo, takže bych byla ráda za každou vaši zkušenost 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

Mám sestřenici kosmetičku, kurz si dělala tak 5 let zpět, trval jeden den, nic se tam nenaučila, jen z ní vytáhli prachy. Naučila se to pak na nás:-)) Málem dělala zdarma řasy i chlapům 🙂
Je to hlavně o tom trénovat a hrát si s tím. Chodím k ní na řasy pořád, zrovna teď mám s fialovým odleskem:-)
Pokud se tím nechceš živit, tak kurz nepotřebuješ, nauč se to od někoho, kdo to umí:-)))

Další odpovědi
anonym

Přesně, jak píše ZZZZZ – takové kurzy neslouží k ničemu jinému, než tahání peněz z neznalých a důvěřivých ´klientů´.
Pokud nemáš co dělat, máš ´volný´ peníz a chceš si pokecat – směle do kurzu.
Jinak si najdi lepší zábavu.
A pokud se chceš opravdu něco naučit, najdi si certifikovaný kurz (ale ne, že ti certifikát vystaví Pepička Vocásková z Horní Dolní, certifikát či akreditiv musí být zaštítěn vyšší autoritou).