dgfdgf

jak vybrat kávovar?

Doplňuji:
co byste tak obecně poradili?

Nejlepší odpověď
ReHu

Podle požadavků.
Ty tvé jsou utajeny.
Doplňuji:
Jak často pijete kávu? Jakou? Pro kolik lidi nejčastěji? Kolik Kč chcete do kavovaru investovat? .......
Já, pro sebe, bych upřednostnila vestavěný, takový, který mele jednotlivé porce kávy a připravuje kávu pod tlakem 15 bau a. napěnuje mléko.
Důležitá je jednoduchá obsluha a snadná údržba.

Další odpovědi
gecco

Těžko…
A taky záleží na tom, k čemu jej chceš…
😉
Ideální kávovar může být třeba dvounohý, blonďatý, štíhlý/macatý (tak ´akorát do ruky´) – a ani nemusí umět vařit kafe (Maryša)…
😁

Polaskova44

No, já třeba z vlastní zkušenosti můžu říct, že na kávovaru se moc nevyplatí šetřit. Asi před rokem jsem si koupila v elektru jeden za pět tisíc a už mi stávkuje. Přemýšlím jestli to reklamovat, nebo jestli si rovnou koupit nějaký lepší. Dívala jsem se například na pákové kávovary, viz https://www.at­fornax.cz/k:1138/k­avovary/ Stojí to sice ranec, ale prý se to opravdu vyplatí.

GabulkaA

A pody to je co? Mají víc drůhů? Nebo podle čeho si udělám silnou kávu?

kolinko.poli

No, já jsem si ho koupila a pody dokupuju na Delikomatu. Od nich mi káva moc chutná.

XenieRo

Jak ty pody fungují? A kde je kupuješ? Jen na delikomat shopu? Nebo i jinde?

SuzanKa

Mela bych dotaz… Máte někdo zkušenosti s kávovarem od delikomatu na pody? Jak jste sním spokojeni? A jak vám ta káva chutná?

Pajka.111

Jojo, je to super věc. Káva z podů je super. Kupuju tyto https://www.de­likomat.cz/pro­dukt/pody-naber-espresso-25/. Je z nich moc dobrá a lahodná káva. Je to káva z Jižní Ameriky. Ta mi vyhovuje moc.

XenieRo

Ahoj, je ten https://www.svy­carskekavovary­.cz/jura spolehlivý shop? Jde o to, že potřebuju někoho, kdo by mis výběrem poradil. Jsou pracovníci z toho shopu ochotní?

Sonka Pop

Kupovala jsem tam kávovar Jura a super, jsem spokojená. Je to kvalita a navíc jsem byla spokojená s přístupem shopu. Doporočuju.

Pajka.111

No a jaký přesně máte? A jak jste s ním spokojeni? Pochlub se, hledám inspiraci…

Pajka.111

No dívej, my doma kávovar máme a teda jako spokojenost. Máme zn. Jura, koupeno na https://www.svy­carskekavovary­.cz/jura. S výběrem nám pomohli pracovníci. Zavolali jsme jim na uvedený kontakt a super. Vyslechli si nás a pak doporučili kousek přesně pro nás.

XenieRo

Jo? Čili jejich pracovníci vám s výběrem pomohli?

SuzanKa

Dámy, a je tu některá, co má doma kávovar Nivona, a to konkrétně z tohoto shopu https://www.nivona-eshop.cz? Jak jste s touto značkou spokojeni? Já teda moc :) Jaký kousek máte vybraný?

SuzanKa

Já miluju kávu z kávovaru. A ještě teda od té doby, co mám doma kávovar (zn. Nivona), tak jinou kávu teda nemůžu pít, pač mi nechutná…

SuzanKa

Ahoj, tak tato diskuze se mi moc líbí :) Jsem milovník kávy a proto vím, že kávovar je třeba u nás doma teda rozhodně nutností! Pokud bych měla doporučit kávovar, pak rozhodně tu Nivonu, to jsou kvalitní kávovary!

Pajka.111

No a jaký konrétně kávovar Nivona sis koupila?

SuzanKa

Tento https://www.nivona-eshop.cz/e-shop/nivona-nicr-520. Ale nevybrala jsem si ho sama, měla jsem vyraný jiný, ale pracovníci nivona shopu mi poradili tento a musím říct, že se trefili. Fakt mi vyhovuje.

Pajka.111

Ten vypadá hodně dobře. Počkej, jak zavolala, jak poradila? Ty sis ho nevybírala sama?

SuzanKa

Ne, tak jako dívej. My máme Nivonu v práci. Tam jsem zjistila, že to je kávovar, který bych si vzala domů. Ale protože nevím, jaký kávovar by mi doma vyhovoval (víš co, mým potřebám), tak jsem zavolala na kontakt uvedený na nivona-eshop.cz a jejich pracovník mi moc ochotně se vším poradil. Hlavně teda s tím výběrem :)

Pajka.111

Díky moc za info. Já to tak udělám. No, nad mi poradí s výběrem. Vážně bych ráda doma měla kvalitu. Navíc, co jsem se tak dívala, tak https://www.nivona-eshop.cz mají teď nějaké i akční ceny. Takže jdu do toho.

XenieRo

Já jsem si teď vybrala tento kousek https://www.nivona-eshop.cz/e-shop/nivona-nicr-759. Ještě čekám na schválení od manžela :) I když… Ať řekne, co řekne, stejně si ten kávovar koupím.

mojitek

Dost hloupá otázka. Zkus to znovu a jinak,pak ti můžeme poradit

Sonka Pop

Ahoj, tak k tomu mohu říct jen tolik, že rozhodně kávovar! Já si bez něj kávu nedovedu už představit. Jako ano, taky jsem si dělala kávu instatní, ale od té doby, co jsem si koupila kávovar, tak tuto kávu nemohu. Jinak kávovar mám zn. Nivona (https://www.nivona-eshop.cz/). Mrkni na to, mají teď akci na 30 denní vyzkoušení kávovaru.

Pajka.111

Přeji pěkný den, vznáším dotaz… Jak se tváříte na pořízení kávovaru na zrnkovou kávu? Je to nutnost, resp. vyplatí se koupě? Nebo se prostě obejdete bez a s nějakou instantní kávou? A pokud jste pro kávovar, máte ho doma nebo třeba jen v práci?