xiperio

Jak vybrat flash disk? Jsou rozdíly mezi USB?

Prosím jakou koupit flešku na domácí používání(myslím minimální kapacitu). Jaká velikost je potřeba a jaká už je zbytečná. Na přenášení souborů, programů, různých instalací. (přeinstalace win, instalace nástrojů atd) . A jaký je rozdíl mezi fleskami z usb 2.0. 3,0, 3.1, a 3.2. Budou fungovat i ve starším počítači?

Odpovědi
zjentek

K přeinstalaci win min. 8 GB.

Jen upozornění:
Pokud flash disk použiješ k vytvoření instalačního média k instalaci či přeinstalaci nových win, toto médium si ještě před stahováním všechny ostatní uložené nástroje a data z flešky bez dalšího SMAŽE. Totiž toto instal. médium ke své existenci a správnému použití vyžaduje PRÁZDNÉ MÉDIUM. (;

JohnnyH

https://vas-pomocnik.cz/externi-disky/
urcite USB 3.0 aspona v ostatnom ti pomoct neviem, ale posielam clanok, mozno ti pomoze ..
este moj postreh: mozes pouzit aj google disk na nejake subory, myslim,ze akpacita je nejak nad 10gb neviem presne.. len tak matne si pamatam