EMgi

Jak vybrat asijský fastfood?

Miluju nudle s kuřecím a zeleninou, je to snad jediný jídlo, který si v nějakých fastfoodech občas dám. Nevíte který z asijských/čín­ských fastfood restaurací dělá z hlediska kvality nejlepší? Guty, Li-WU, Wok food..? a jsou všechny vážně tak nezdravé?

Odpovědi
Hamon

Shang-Li deset minut chůze od Náměstí nebeského klidu.

iceT

Chodím tam,kde mi chutná.To je skoro všude.V Šantovce v Ol mají asi 4 bistra vedle sebe,kde na jejich práci přímo vidím.Je rozdíl mezi restaurací a bistrem,v bistru většinou nemají ani wc,a to by tam být mělo,takže to je pro mě jakýmsi ukazatelem.Tebou vypsané názvy neznám,U nás je Panda a ještě cosi,to jsou v Tescu dvě jídelny naproti sobě + ještě prodejna\jídelna sushi.Ale v Tescu jsem dlouho nebyla.Pak jsou tu dvě čínské restaurace a bister několik,vím asi o třech,pokud nepočítám ty v Šantovce.
Já mám oblíbenou pekingskou kachnu a osm pokladů.