Jak vybrat a poznat kvalitního právníka.

Právnických kanceláří je všude jak máku.Je jasné,že jsou dobří a špatní právníci.Je někde nějaká statistika/žebříček jejich vyhraných:proh­raných kauz.

Nejlepší odpověď
anonym

Žebříček je jednoduchý, když si otevřeš web advokátní komory, ti nejkvalitnější a nejúspěšnější, mají nejvyšší honoráře.
Jak praví Klaus, i tady funguje neviditelná ruka trhu.
P.S. Jinak každý aktivní advokát ti obratem vysype z rukávu esa z jejich branže.

Další odpovědi
Fidel

Ono to není jen o vítězství a prohře, dá se prohrát spor, kterým vlastně vyhraješ pro klienta… ono je to trochu složitější. Dobří advokáti mají často sídlo na drahé adrese, publikují (ať již knihy či články) a občas vyhrají nějakou cenu – typu právník roku v oboru… takže asi tak.