Coon

Jak vybít vztek?

Poslední dobou mám dost často vztek. Je to i kvůli úplnejm maličkostem a tak nějak se ve mě asi kumuluje. Občas se mi pak úplně třesou ruce a mám chuť do něčeho praštit. Někdy kopu do zdi a tak, to se mi pak trochu uleví, ale zas tak účinný to není. Stejně pořád cítím, že až budu příště zase naštvaná, tak to bude ještě horší. Nevím proč, nevím čím to je a bojím se, aby mě jednoho dne nechytl rapl a nerozmlátila jsem všechno kolem sebe :) Nevíte jak to ovládnout? Jak si vybít vztek nějak solidně a úplně? Děkuju moc :)

Nejlepší odpověď
venkovan

Jít si zaběhat, zacvičit apod., ale technikou až do „poslední kapky potu“. Sportem – fyzickou aktivitou se vyvolávají v těle hormony dobré nálady.
Ale zároveň tak nějak nezaujatě popřemýšlet co je příčinou toho vzteku.
Některé příčiny jsou třeba dány a s nimi nic nenaděláme (počasí, nízké sociální IQ vedoucích, přiblblý partner, …), ale často je to také v nás, že si to špatné počasí, vedoucí s nízkým IQ a přiblblým partnerem bereme moc osobně.

Další odpovědi
Drap

Je několik možností : pořídit si boxovací pytel,zajít do fitka, dát si studenou sprchu,roztrhat několikatery mokrí noviny nebo navštívit psychiatra

kosaaaak

Mně, když jsem se jako malej vztekal, dal táta vždycky jednu pěstí a to mě tak na hodinku zklidnilo. Tímhle způsobem ze mě vlastně teda „vybíjel vztek“.

hornik.

Vdej se. Nejlíp s takovým člověkem jako já; http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-se-povahove-radite-podle-testu
to bych měl o zábavu postaráno. A byl bych za tvůj vztek i vděčný. Byl bych veselejší. Tak si najdi svůj bleskosvod, Coon!

Zdroj: http://www.per­nikzforem.cz/i­mages/200000179-399df3a985/Ze­naBijeMuze.jpg

Alesh

Dost často se radí řešit to fyzickou aktivitou. V některých případech to pomůže, zpravidla jen na okamžitá naštvání. Tady bych řekl, že se jedná o poněkud dlouhodobější stav, který z něčeho pramení. Co to je, to víš jen ty sama a pokud si to neuvědomuješ nebo si to nedokážeš přiznat, pak se toho jen tak nezbavíš a bude tě to užírat dál. Řešení je: najít zdroj, příčinu trápení, uvědomit si ji, vypořádat se s ní a bude klid.

BurTon

Boxovací pytel ;) představ si na tom něco co tě štve a pořádně si bouchni ;)