Avatar uživatele
Coon

Jak vybít vztek?

Poslední dobou mám dost často vztek. Je to i kvůli úplnejm maličkostem a tak nějak se ve mě asi kumuluje. Občas se mi pak úplně třesou ruce a mám chuť do něčeho praštit. Někdy kopu do zdi a tak, to se mi pak trochu uleví, ale zas tak účinný to není. Stejně pořád cítím, že až budu příště zase naštvaná, tak to bude ještě horší. Nevím proč, nevím čím to je a bojím se, aby mě jednoho dne nechytl rapl a nerozmlátila jsem všechno kolem sebe :) Nevíte jak to ovládnout? Jak si vybít vztek nějak solidně a úplně? Děkuju moc :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, hornik. před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Jít si zaběhat, zacvičit apod., ale technikou až do „poslední kapky potu“. Sportem – fyzickou aktivitou se vyvolávají v těle hormony dobré nálady.
Ale zároveň tak nějak nezaujatě popřemýšlet co je příčinou toho vzteku.
Některé příčiny jsou třeba dány a s nimi nic nenaděláme (počasí, nízké sociální IQ vedoucích, přiblblý partner, …), ale často je to také v nás, že si to špatné počasí, vedoucí s nízkým IQ a přiblblým partnerem bereme moc osobně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je několik možností : pořídit si boxovací pytel,zajít do fitka, dát si studenou sprchu,roztrhat několikatery mokrí noviny nebo navštívit psychiatra

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kosaaaak

Mně, když jsem se jako malej vztekal, dal táta vždycky jednu pěstí a to mě tak na hodinku zklidnilo. Tímhle způsobem ze mě vlastně teda „vybíjel vztek“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

Vdej se. Nejlíp s takovým člověkem jako já; http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-se-povahove-radite-podle-testu
to bych měl o zábavu postaráno. A byl bych za tvůj vztek i vděčný. Byl bych veselejší. Tak si najdi svůj bleskosvod, Coon!

Zdroj: http://www.per­nikzforem.cz/i­mages/200000179-399df3a985/Ze­naBijeMuze.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Dost často se radí řešit to fyzickou aktivitou. V některých případech to pomůže, zpravidla jen na okamžitá naštvání. Tady bych řekl, že se jedná o poněkud dlouhodobější stav, který z něčeho pramení. Co to je, to víš jen ty sama a pokud si to neuvědomuješ nebo si to nedokážeš přiznat, pak se toho jen tak nezbavíš a bude tě to užírat dál. Řešení je: najít zdroj, příčinu trápení, uvědomit si ji, vypořádat se s ní a bude klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BurTon

Boxovací pytel ;) představ si na tom něco co tě štve a pořádně si bouchni ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek