rychlons

Jak vyberu peníze z účtu při blackoutu (dlouhodobém výpadku elektřiny)?

Odpovědi
Pepa25

Normálně. Bankomaty mají UPS …

Alesh

zkus to krumpáčem, ale legální to nebude…

Edison

Osobně.

Zvidatel

V bance, na poště.
Nebo jak říká Alesh, vem to krumpáčem. Jenže dnenšní bankomaty mají takovou pojistku proti zlodějům, kteří by se do toho chtějí dostat násilím. Jakmile nějak násilně porušíš bankomat, tak že se ho snažíš otevřít, tak se na peníze spustí takové barvivo, které všechyn ty peníze znehodnotí s budou ti k niččemu.

anonym

Když nejde proud v celym městě, zajeďte do vedlejšího města.

Arne1

Zkusil bych zajít do banky, možná tam pro takový případ mají „žehličku“ pro embosované karty. Problémem by asi bylo, že banky by v tom okamžiku asi měly zavřeno.

Alesh

Edo, osobně kde? U manželky? 🙂

Zvidatel

Osobně u bankomatu. :)