relux

Jak vybělit pleť???

Nejlepší odpověď
anonym

Údajně citronovou šťávou.Já toto nikdy nemusela řešit,mám pleť světlou až až…:D

Další odpovědi
Děda Louda

V šikovném editoru.

terry

Záleží na konkrétní situaci.
Ale existují kosmetické přípravky – krémy, ktré pleť zesvětlují. Např. „stařecké“ skvrny téměř zmizely.

Damiana

Na klasické bělení pleti (s následky pigmentových nebo stařeckých skvrn a pod.) se používají zejména přípravky s AHA kyselinami. Někdy stačí i pleťová maska s vitamínem C (s citronem), rozmačkané kiwi, potírání pleti rozpůlenými kuličkami hroznového vína, ale pozor na možnou alergickou reakci, pro někoho to je dost agresivní. Intenzivnější bělení by mělo probíhat v kosmetickém salonu. Důležité ale je přijít na to, proč se skvrny na pleti objevily. Souvisí to s tvorbou melaninu (kožního barviva), věkem, ale také kombinací užívání hormonální antikoncepce a nadměrného opalování. Pomoci by ti v tomto případě měl dermatolog.
Více v odkazu.
http://www.kos­metika-hv.wz.cz/beleni.htm

Jestli ti ale jde o vybělení pleti à la Michael Jackson – Tó je iná vec…
Doplňuji:
http://www.sou­dom.cz/Ucebni­ce/Materialy/Ctvrty_roc­nik/9.pdf

A tady máš řadu kvalitních bělicích přípravků.
http://cz.straw­berrynet.com/skin­care/chanel/

anonym

hořel nám dům, a já jsem to chytla rovnou do obličeje, odvezli mě s popáleninami 2B, od té doby mám na tváři tmavé skvrny, musím ávat pozor na slunce, moc se nevystavovat, vlastně vůbec, protož ty skvrny stmavnou, kožaařka mi řekla, že i na to jsou krémy, které lpeť vybělí, ale musím počkat na podzim, kdy nebude tak silné slunce, bohužel názvy těch přípravků neznám

Honzyn14

Může se to zdát pro některé chlapy jako velice vtipný a nevhodný dárek, ale já jsem dostal k posledním Vánocům 2020 pod stromeček od manželky sadu na čištění pleti Lumispa z https://www.hackni-svuj-zivot.cz/obchod/pro­dukt/technolo­gie/ageloc-lumispa-sada-pletove-pece-o-pokozku/ a musím říci, že mi to velice pomohlo. Snažím se o sebe starat, jak nejlíp to jde a pleť s tím souvisí.