bolak

Jak vy ženský víte kolik ste za tejden shodili?

„Já jsem za tejden shodila dvě kila…“ slyšel sem dneska jednu ženskou chlubit se druhý. Jak to můžete takhle vědět? Já mám ráno 74 a večer třeba 78 a půl…a druhej den zase obráceně, takže jak to poznáte? A nebo jde jen o jalovej klábos?

Nejlepší odpověď
Lucijej

hmmmm......tak né každý ma takové výkyvy jako ty :oP

Já kdybych se pravidelně vážila každý den den ve stejnou dobu, taky bych taky vypozorovala úbytek/příbytek/stag­naci.....otáz­kou je proč bych se tím měla stresovat.

Další odpovědi
iceT

Nestačí vlézt na váhu,abych věděla,kolik jsem shodila kilo?Stačí ráno a večer,nebo v pondělí ráno a v pátek večer,ale to je stejně největší blbost,lozit na váhu takhle často…

briketka10

já bych spíš potřebovala přibrat, kdyby to bylo aspoň pět kilo byla bych ráda :))

Kamionacka09

Skoda ze ti je Briketko nemuzu dat..

anonym

Nevím ani kolik vážím protože nemáme doma žádnou váhu. Nějak je mi jedno jestli za týden uberu nebo přiberu kilogram.

anonym

I když nejsem ženská,tak každou neděli ráno,pokud jsem přítomen,slyším,su­per,zase pár deka dolů! Prostě si manželka stoupne na váhu a ví,kolik shodila!

johana 56

U mně zná odpověď pátá dírka u pásku od kalhot.Pokud v sobotu čtvrtá nebrání ,je to super,kilo dolů.Horší je,když musím posunout na šestou…tam je to jasné -kilo navíc.