Avatar uživatele
eradaur

Jak vsadit sportku?

nikdy jsem nesázel…zajímá mne kolik stojí jeden sloupec, co je to dodatkové číslo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5042 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
nature

Dobrý den,
jeden sloupek stojí 16,– korun. Můžete vsadit svá čísla, nebo počítačem namíchat náhodný los. Dodatkové číslo -v případě ,že máte všech 6 čísel, vyhráváte. Pokud máte 5 čísel plus dodatkové číslo, jste jakoby druhý v pořadí. Tatínek sází 30 let a vyhrát tak maximálně pátou. Nejdříve dával svá čísla, teď už dává náhodný los na všechny sloupky plus šanci asi za 170,– korun. Ale zatím nic.. Tak přeji ať je štěstí při Vás.
http://www.sportka-vyhrali-jste.cz/

Zdroj: http://www.fin­mag.cz/clanek/1611/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

jeden sloupec stojí 16Kč,zaškrtne se šest čísel na jeden sloupek,dodatkové číslo je vylosované sedmé číslo které při uhodnutí pěti čísel nahrazuje neuhodnuté šesté číslo.Tedy dodatkové číslo se počítá pouze při uhodnutí pěti základních čísel+dodatko­vé,v tomto případě to je tzv.druhé pořadí.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vojtechpiner

Sporku nesázím ale co jsem se tak dočetl tak jeden sloupec je za 20 a doplnková hra je taky za 20. Potom se dá ještě nějak soutěžit od jackpot což je za 220 kč. Dodatkové číslo nahrazuje nehodnuté číslo, pokud uhodneme všech 5 čísel. A dodatkové číslo si vybíráte z 50 čísel . Ještě má sportka nějakou nadstavbovou hru a další různý kraviny… na celkem slušně udělanej návod jsem narazil tady https://vyhraj­.com/kategori­e/sportka/ v tabulkách je pěkně rozepsaný, kolik vůbec můžete vyhrát

před 2573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
janvrana

Doporučuji se podívat na webovou stránku http://www.spor­tka.org/

před 2853 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
majklhanz

Ahoj, vsaď si radši na eurojackpot – https://www.lot­toland.com/cs/e­urojackpot/vys­ledky jsou tam větší šance na výhru ;)

před 2766 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek