Shizuka

Jak vrátit smazanou složku (2)

ještě bych se chtěla zeptat najde tu složku ten program Recuva
když jsem viděla jak jsem nechtěně smazala tu složku že mi to ukazuje takové to okýnko s tím že složka je příliš velká pro koš okamžitě vymazat ? … Prosím řekněte mi dobré zprávy T^T
Doplňuji:
Hlada – takže to mám teď vypnout
a pak ten program spustit znova ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Počítač je nutné ihned vypnout, aby se na to místo nic nezapsalo a připojit další disk, na který se bude dělat obnova.
Doplňuji:
Nejde o vypnutí jako takové, jde o zabránění zápisu na uvolněné místo. Když to budeš dělat hned, tak ho nemusíš vypínat. Stačí zavřít programy a vypnout internet.

Další odpovědi
anonym

Pravým na koš → Vlastnosti → Vlastní velikost → Zvýšit velikost koše (např na 6 250 MB)

badisko

uplne klidne jsi to mohla dat do dopneni nebo do dizkuse …zde .. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vratit-smazanou-slozku tohle fakt neni nove tema ,.,,