Jak vrátit požkozené zboží?

Objednala jsem si zboží ale došlo požkozené, tak jsem firmě napsala, a oni, že jim to mohu poslat zpět na jejich adresu a že " na kopii dodacího listu uveďte proč nám zboží posíláte a zda budete chtít výměnu nebo vrácení peněz a podle toho se Vám vytvoří reklamace "
Jaká kopie dodacího listu? Vracím zboží poprvé. Děkuji za pomoc :)

Nejlepší odpověď
anonym

Se zbožím ti měl dorazit dodací list – nebo faktura, která v tom případě funguje i jako dodací list.
Takže doklad, který ti se zbožím přišel, zkopíruj, napiš na něj důvod reklamace a spolu se zbožím jej (tu kopii, originál si nech) pošli dodavateli.

Další odpovědi
Drap

Současně se zbožím ti měl přijít dodací list od toho zboží.