luculda32

Jak vrátit ikony na plochu?

Nějak jsem na ploše vypnula viditelnost ikon, pomocí pravého tlačítka a zaškrtnutím Zobrazit ikony na ploše je tam vrátím, ale vždy, když počítač vypnu mi znovu zmizí. Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Braník

Klik pravým myšítkem,pak seřadit ikony na ploše a dej rovnat automaticky

Další odpovědi
Děda Louda

Je to podivné, ale mě se to stává taky, ba co víc, když vypnu počítač, zmizí nejen ikony, ale i všechno ostatní.

Mc Merkurion

zkus po vrácení ikon restartovat počítač

praivo

To jsou zase rady…
Nemáš v počítači nějakou havěť? Proskenuj ho antivirem, nejlépe http://www.mal­warebytes.org/pro­ducts/malware­bytes_free/ . Jestli to nepomůže, stáhni si program HijackThis, spusť ho jako správce (administrátor), klikni na „Do a system scan and save a logfile“ a vytvořený soubor pošli buď mně na admin[zavináč]pcti­py.net nebo uživateli „Bedy“.