milablond

Jak vratim zformatovana data z PC?

Naformatoval se kompletne cely disk vcetne slozek „tento pocitac“ atd.

Odpovědi
Human

Okamzite vypnut PC, vybrat harddisk z PC a idealne odniest do servisu ktory ponuka aj obnovu dat.

Ak to chces risknut sam, tak pripojit HDD k inemu PC (hlavne nic na neho nezapisovat) a skusat stastie napr. cez Recuva, TestDisk/PhotoRec, EaseUS Data Recovery Wizard…

Rohlik

A pokud chceš být profík a chceš zamezit, aby se na disk zapisovalo a tudíž se zvýšila šance, že své data již neobnovíš, tak si pořiď něco takového:

Zdroj: https://www.cru-inc.com/produc­ts/wiebetech/fo­rensic-ultradock-v5-5/