luci5

Jak vrátím obrazovku do normálu?

Ahoj všichni … já mám takový menší problémek … na klávesnici mi sedla kočka a můj obraz v obrazovce je teď na boku … jak to zpravím? … prosím rychle je to docela fuška dojet s myší i na druhou stranu obrazovky … děkuju

Odpovědi
anonym

Obecně řečeno – nějak jsi změnila (resp. ve spolupráci s kočkou) nastavení vlastností monitoru – takže tamtéž hledej jejich opravu.
Ťukni pravým tlačítkem na plochu a z menu vyber něco jako Vlastnosti, Vlastnosti grafiky, Možnosti grafického adaptéru… A pak něco jako Orientace obrazu, Landscape…
___
Pokud dodáš informace o OS (verze Win) a instalované grafické kartě (ovladači), doplní někdo – možná, konkrétní podrobnosti.

XFresh1

CTRL + ALT + šipka nahoru nebo dolu podle toho jak to máš

dnb

U XP je to: KLIK PRAVÝM TLAČÍTKEM NA PLOŠE > MOŽNOSTI GRAFIKY > VLASTNOSTI GRAFIKY > OTÁČENÍ > NORMÁLNÍ