Jak volit, když mám trvalé bydliště daleko a nechci kvůli tomu cestovat?

Moc by se mi to nevyplatilo, takže dá se to nějak udělat i v místě přechodného bydliště?

Nejlepší odpověď
Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/do-kdy-nejdele-mohu-zazadat-o-volicsky-prukaz-pro-volbu-prezidenta-cr
Doplňuji:
Domnívám se, že se může rozhodnout už v prvním kole.

Další odpovědi
Fienir

Taky mám trvalé bydliště dost daleko, tak to vypadá, že buď cestovat nebo nevolit ☹

Drap

Měl jsi požádat o voličský průkaz. S tím můžeš volit kdekoli. Ovšem dnes je už zřejmě pozdě pro jeho vyřízení, takže buď cestovat a nebo se svého práva vzdát. V pohodě to ale stihneš do druhého kola. Nedá se předpokládat, že by se ozhodlo v prvním kole.

anonym

No co se dá dělat, tak půjdu příště, až bude končit Zeman. :)

Pájo

Tak.
:)