Complex

Jak vnímáte tok času?

Nejlepší odpověď
paul1

Čím je člověk starší, tím rychleji (relativně) čas utíká.
Nedávno jsem se dozvěděl, jak to vlastně s tím časem je.
Pro roční dítě je 1 rok celý jeho život, pro dvouleté 1/2, pro tříroční je to už jen
1/3, desetileté už jen 1/10, padesátiletý člověk má rok jako 1/50. Asi ti nebude
jen v takovýchto jednoduchých počtech, je to tak jen přibližně, ale tu je myslím
podstata toho, proč se čas relativně stále zrychluje.

Další odpovědi
annas

Čas je neúprosný, ale spravedlivý. Měří všem stejně. Jako dítě si to neuvědomujeme. Až skončí dětství, následuje mládí a pak dospělost.

Ani dospělos nelze zpomalit. Když se člověk dočká důchodového věku, čas nabývá na rychlosti. Letí jako splašený kůň, až dojede do síle.

I když čas vlastně neexistuje je realtivní, měříme jej hodinami, věkem,. stále jsme v pohybu.. Občas nám čas přinese překvapení.

Panta rhei – vše plyne – přece vsstupujeme i nevstsupujmee do téže řeky, jsme i nejsme to my. Zůstává jen jméno řeky, ale voda plyne dál, stejně jako čas …

Drap

Tak jak plyne

Kepler

Že běží jen dopředu a má akceleraci jako Ferrari.

Rokio

Čas pro mě plyne relativně pomalu.