Avatar uživatele
Registrovaný

Jak vnímáte situaci České pošty?

Služby České pošty se dle mého názoru rok od roku zhoršují. Dopisy mi obvykle chodí pozdě, někdy i špinavé, často mi byl doručen i cizí dopis. Jak je to u vás?
Jestli tu jsou nějací pošťáci, zaměstnanci pošty- jak vnímáte stav České pošty zevnitř? Přijde vám přiměřené platové ohodnocení?
Díky za odpovědi - dělám výzkum ohledně České pošty a každý názor mě zajímá :)

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nedávno zde byla podobná otázka. Nemůžu si na služby stěžovat. Nakupuji na internetu, někdy využijí PPL, jindy poštu. Vždy dostanu zásilku druhý den po odeslání, od ČP zprávu mailem i na mobil. Sejně když něco posílám. - bez problémů.

Bohužel, spíš se mně nelíbí chování některých pracovnic za překážkou.
Ale to služby neohrožuje, i když je lepší, když se pracovník tváří příjemně, i když nabízí mýdla a další drobnosdti.

Město - tzv. malý okres patřící do okresu Olomouc.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

můj názor na kvalitu jejich služeb je takový že jediným východiskem jak je zlepšit je služeb české pošty už nevyužívat ... preferovat ppl, dhl, úloženky, zásilkovny a jiné soukromé úschovny. Zkrátka a dobře sbohem Česká pošto. Ostatně to jediné na co se opravdu efektivně zaměřují je prodej losů na pobočkách ... tohle nikdy nepochopím, nejsou schopni držet krok s konkurencí v oblasti doručování a přesto mají moře času na to dělat z poboček univerzální trafiku kde chybí snad už jen prodej cigaret, bankovní a pojišťovací pobočku a podobné nesmysly zcela mimo oblast své působnosti.


Avatar uživatele
Pokročilý

Pošta Partner- vesnice- momentální otvírací doba dvě hodiny denně dopoledne- pro většinu lidí k ničemu. Proč je balíček poslaný obyč dražší než doporučený? Jinak nemám nijak strašidelné zkušenosti, když pominu ceny. Českou poštu podle mě drží nad vodou snad už jen vězeňství- nemají na výběr.


Avatar uživatele
Stříbrný

Tady ještě počta vcelk funguje. Praha.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

Mc Merkurion

@ge0rge: ... cigarety jeden čas taky prodávali, teď maj ještě prej nějaký hračky, nevím, nebyl jsem tam už hodně dlouho, roky ...

Avatar uživatele
Zlatý

ge0rge

moje hrůzná osobní zkušenost se týká především jejich neschopnosti informovat mne pravdivě o tom na které pobočce můj balíček k vyzvednutí vůbec leží. Naprosto běžně se mi stane že na lístečku ve schránce je uvedena jiná pošta než kam mne pak paní za přepážkou s omlouvou přepošle s tím že to asi zvorali na depu a mám si stěžovat tam :-) ... kdysi jsem dokonce využil možnosti nechat si přeposílat poštup na jinou pobočku než která by byla v mé spádové oblasti (prostě proto že jsem ji měl blíže práci, kde denně chodím) myslíte že to někdy fungovalo ? ... jednou možná, pak už jako by ten formulář někde ztratili :-)

Avatar uživatele
Zlatý

ge0rge

od této příšerné zkušenosti kdy jsem kvůli každému balíku chodil minimálně na dvě pošty s tím že jsem nikdy netušil kde ten balík nakonec doopravdy bude jsem nad nimi zlomil hůl, takové mrhání časem klientů jsem neměl v úmyslu dál tolerovat. Kupodivu i bez české pošty to jde velmi dobře, konkurence je v mnoha ohledech už mnohem dál a pokud jde o různé soukromé výdejny balíčků, jsou dokonce nejen efektivnější ale i levnější.

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

To mi povídej, já ČP nemůžu přijít na jméno, kvůli blbce za přepážkou jsem přišel o značné peníze. Poště se vyhýbám jako Limonádový Joe lihovině.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2935
Zlatý Drap 1981
Zlatý quentos 1303
Zlatý ivzez 1121
Zlatý mosoj 677
Zlatý led 677
Zlatý gecco 618
Zlatý marci1 601
Zlatý hanulka11 566
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.