manon

Jak vnímáte olympiádu?

Nejlepší odpověď
anonym

Svátek sportu, už se těším

Od olympiády v Mexiku sleduji každou další pravidelně.O něco méně mě zajímají ZOH. :D

Další odpovědi
anonym

Vůbec mne nezajímá

Doplňuji:
asi jsem jetej jinde, šachy tam nejsou, pož. útok a výlez na věž taky ne.

terry

Svátek sportu, už se těším

Už se moc těším. Při zahajovacím ceremoniálu mi jde mráz po zádech a při závěrečném se mi chce pravidelně brečet.

RyuzakiKate

Jiná odpověď

To už je zase nějaká olympiáda?

Damiana

Vůbec mne nezajímá

Larissa

Vůbec mne nezajímá

Doplňuji:
Možná kdysi, ale teď už nesedím přilepená na obrazovku a nečumím, jak nějací týpci běhaj furt okolo nebo po sobě házej tyčí, popřípadě provozují bowling – hod koulí! 🙂

natybubu

Svátek sportu, už se těším

dudu

Svátek sportu, už se těším

Alesh

Vůbec mne nezajímá

Prakticky vůbec mě nezajímá, možná na něco málo mrknu, možná budu fandit nějakých Čechům, když budou ve své disciplíně ve finále, ale jinak mi je těžce ukradená. Ale jinak nemám vůbec nic proti jejímu pořádání, je to víceméně positivní záležitost.

Michal Kole

Jiná odpověď

Doplňuji:
Spíš se bojím, že je to spíš komerční záležitost než sport.

Podnikatel ani nemůže nic nazvat nic olympiský … přitom to nemusí myslet jako marketing, ale jako upozornění na sportovní akci.