poa.li

Jak vnímáte kruhy v obilí? Viděli jste je na vlastní oči?

Zajímá mne váš osobní názor… Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Neměla jsem to štěstí se proletět nad políčkem,takže neviděla,ono na zemi to asi moc dobře vidět není,kdyby tam bylo něco,co by tak asi přibližně vypadalo,svedla bych to na prasátko.

Další odpovědi
stana73

Předloni jsme byli na výletě na Bezdězu a tam v poli byly krásné obrazce,mám je i vyfocené.Mys­lím,že jsou stále věci mezi nebem a zemí.Nemusíme přece všemu rozumět,tajemno a mystika se nedá vysvětlit

ten který je

Také nad tím přemýšlím.Udivují mne ty přesné obrazce.Co to znamená nevím.Kdo věří na UFO,můžou obrazce znamenat nějakou formu sdělení nebo vzkaz.Pro skeptiky náhoda vyvolaná větrem nebo podvrh.Já osobně jsem ještě na vlastní oči nic takového neviděl.

mosoj

Ano. jednou jsem je viděl na vlastní oči u babičky. Z okna kuchyně krásný výhled do okolí a na pole se žitem. Najednou ráno tam byly !!
Nevěřím na padělatele ( i když určitě takové případy jsou).
Jenom si všiměte jak oficiální místa dělají mrtvého brouka. Pokud to někdo zkoumá, jsou to zapálení nadšenci amatéři.
Doplňuji:
Není pravda, že jsou jenom v obilí. Jsou i v lukách a v lesních porostech. Jenom na tom obilí je to jaksi nejlépe vidět. U ostatního jenom z letadla.

anonym

Je to zajímavé.Nepochy­buji,že většinu mají „na svědomí“ lidé.
Trošku divná je skutečnost že jsou to právě kruhy v obilí.Že by nám chtěla nějaká mimozemská civilizace něco sdělit zrovna, a jen v době,kdy ,jak říkávali bolševici, probíhá „Bitva o zrno“?
Proč nečmárají po zasněžených polích?
Trochu infantilní,zdá se.
Někdy v budoucnu navštíví lidé cizí,obydlenou planetu a nenapadne je lepší způsob komunikace,než jim zválet lány?