orestez

Jak vnímáte cenové akce značkového oblečení? Stačí věřit, že dražší je lepší než od stánkařů?

V jakési národní agónii jsem podlehl sugesci, že tenisky od Deichmann jsou lepší. Po půl hodině chůze mám na prstu kuří oko. Bolest a utrpení se liší. Úděl zajatců je trpět. Jakou možnost mají v moci islamistů, mohou si vyzkoušet svého kata?

Nejlepší odpověď
mosoj

Boty se mají zkoušet.
I značkové boty se dají koupit ještě za přijatelnou cenu.

Další odpovědi
ivzez

I tenisky je potřeba trochu rozchodit.

Nevěřím, že je značkové nebo dražší oblečení (či jiné zboží)
výrazně kvalitnější než levnější.
Naopak se mi vyplácí kupovat levné věci. Vždy si říkám,
že jen na jednu sezónu, ale vydrží mi (většinou) déle.

Professional

Nevím, jestli berete jako drahé boty cenu kolem 700–1100Kč, ale já osobně takové boty nosím a nepřijdou mi nějak horší, než ty dvakrát dražší.

Kryšpín

Zaslechl jsem dotaz zákazníka u rákosníka, držel botky za tři kilo a ptá se šikmoočka jak dlouho vydrží, – záleží na okolnostech, údržbě, použití, počasí, zatížení a.p., může to být i několik let když budou v botníku

aliendrone

Jak se říká „vocamcaď-pocamcaď“! Značkové křusky třeba Solomon za 12000 podle mne nejsou o nic lepší, než reklamou/značkou méně hypovane boty za 3–4000.

Na boty od čongů BACHA – vyrábí se v Číně z materiálů mizerné kvality (a to v lepším případě, v horším může nastat i alergická kožní reakce)!! Drastická kombinace boty+ponožky od čongů >>> smrdí ti nohy i kdybys je myl 5× denně! Díky, to nemusím. :(