zjentek

Jak vložit/zobrazit Print Screen?

Př: Stisknu klávesu PS a pak chci výsledek někam vložit, třeba do>>> https://ctrlv.cz/ a nic se nestane. Přitom stisknout současně ctrl + v ještě umím, čili tudy problém nevede. Kde je zase chyba? Zase ve mě? Proč PS neumím vložit, zobrazit a tudíž ani odeslat nikam?

Hm tak stiskem Win + PrintScreen se otevře okno systému – zákl. info. o počítači.

Ostatní bez reakce. CtrlV.cz uvádí – žádný obrázek nebyl ve schránce nalezen.

Nemám nic zakázané, všechno mám dovolené. O;

Nejlepší odpověď
Malvína

Já kliknu na “Nahrát” a pak výběru z galerie.. Jde mi to velmi jednoduše.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… votevři si malování …
… vlož do něj ten snímek …

… potom ten obrázek ulož jej jako cosi kam chceš (je potřeba si pamatovat kam, jjnak je celá operace zbytečná) …

… jo, a taky fungujou tři prsty a to se uloží rovnou v obrázkách …

Arne1

  1. PrintScreen celé obrazovky do souboru:

WIN+PrtScr
výsledek je uložen do obrázkového souboru PNG ve tvém profilu,
Obrázky / Snímky obrazovky
Tento soubor pak můžeš kamkoliv nahrát nebo poslat.

  1. PrintScreen obrazovky nebo okna do clipboardu

Ctrl+PrtCsr nebo Alt+PrtScr
Pak vložit do libovolného editoru obrázků (Malování, IrfanView a podobně). Snad i nějaké wevové služby www.ctrlv.cz – nevím, nemám potřebu používat.

Dochy

A nemáš v prohlížeči zakázané nějaké skripty nebo něco co je tam zrovna třeba? U mně to fungovalo…

iceT

Já ti nevím, ale mě to jde i s tím tvým odkazem, zatím to otvírám jen v Malování. Abys věděl, že nelžu.
https://ctrlv­.cz/jj9m

cochee

Test ve Widle č. 7: tlako PrintScreen funkční, do schránky se zkopíruje otisk obrazovky. Pomocí Ctrl-V lze vložit např. do Malování. Vložení do stránky ctrlv.cz mi nefunguje z neznámého důvodu, alespoň ve Firefoxu. Nefungují tam ani modré tipy naspodu obrazovky, totiž přetažení přímop souboru s obrázkem anebo oisk okna pomocí Alt-PrntScr. Jiný webový prohlížeč pod widlemi nepoužívám a instalovat nebudu (PC s widlema jsem zapnul pouze kvůli tadytoho, jink mám linux), když tak to někdo testněte.

lukas1912

Já používám Výstřižek ten je ve Windows 10 a 8.

zjentek

Tak díky všem, nakonec byl problém jinde- měl jsem spřeházené klapky na klábosnici…tyoe nechápu, kdo to udělal. Prostě SysPq místo Brejku, Break místo Scroll loku a ScLock místo SysPq, no co vám budu… kerej kokot! Sorry všem, stane se…

Dochy

Popravdě… Tohle mně napadlo a pak jsem si řek: Kdo by proboha zrovna zjentekovi přehazoval klávesy? Takhle dobré nápady mívám snad jen já a já ani pořádně nevím kde mu ta klávesnice leží… 😉

zjentek

To já ne, to oni… ale teď vše jede bezvadně, i ten Ctrl.cz, včetně toho „modrýho“, takže je jasný, že máš problém ve Firefoxu, Cochee (;(;(;…díky!

cochee

No jaxem říkal, na tom widlím kompu už v podstatě nedělám a v Hlínuxu mi to kupodivu ve firefoxu funguje (zase nefunguje PrintScreen, ale zde se to dá překonfigurovat). Takže možná, že je na widlích problém v tom, že moje verze FF je opravdu pravěká, ale neřeším.

Mc Merkurion

… JEN ten PrintScream, bez toho WIN !!!! …pak otevři malovvàní, a v vlevo v rohu nahoře je karta úpravy a na ní je vložit .

zjentek

jakej snímek??? Žádný snímek k uložení není a to ani to stisku prtScr ani po ctrl c!

Mc Merkurion

… no, ten snímek totiž bytvoříš tím prins*** , já na to mám jednu klávesu, s jev paměti (počítače) no a tím vložit do malování se ti ukáže …

zjentek

…McMercurion for…

quentos

Však v Malování stiskneš Ctrl+V…

zjentek

Malvína: No a to je druhá věc. Krom faktu, že po stisku PrintScreen či ctrl + c se později při vložení žádný screen nikam nekopíruje, tak navíc teď nikde nevidím ani žádný tl. NAHRÁT! Smi to zkomplikovala ještě víc, chjo…