iceT

Jak vložit titulky do filmu?

film i titulky bych měla,ale jak to spojit dohromady?
Titulky jsou stažené ve formě poznámkového bloku.děkuji.
Doplňuji:
00:01:12,089 → 00:01:15,206
Říká se, že na začátku
nebylo nic.

Tak nějak to vypadá,když to otevřu.
díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Poznámkový blok je málo, musí se tam napsat časy atd. Pak se to uloží jako soubor, ale ne text.
Potom se to dá do složky s filmem a film to načte. Myslím že je to soubor srt nebo tak nějak.
Kouknu a pak dám vědět.

Další odpovědi
R.U.R.

To jsou titulky ve formátu SRT (soubor by měl mít příponu .srt). Pro přehrání filmu i s titulky by mělo stačit pojmenovat oboje stejně (samozřejmě až na příponu), třeba MedaBeda.avi a MedaBeda.srt
Někdy se dá v přehrávači někde vybrat, odkud má načíst titulky. To ale už je různé přehrávač od přehrávače.

SajmonModer

Miroslavst má pravdu, musí být koncovka srt nebo sub, musí to být stejně pojmenované a v jedné složce.