Miroslavst

Jak vložit otázku-poradíte?

Cituji: „Znova opakuji, že pokud vkládám diskuzní či názorovou otázku, je pro odpověď na ní rubrika – diskuze.“.
Jak vložit diskuzní otázku do diskuze? Když nezadám otázku, není diskuze. Nebo se mýlím?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Jistě, ale takhle bychom mohli rejpat do každého kdo tady odsuzuje „diskuzní“, „názorové“,„zby­tečné“ a nebo „nevohdné“ otázky.

Je jasné že tu a tam padne otázka typu „pojďme si povídat“ nebo něco na ten způsob.
Podle mne jsou to vždy zajímavé dotazy co nutí k zamyšlení, neni to jen to sterotypni A nebo B. A pokud už doplním svojí odpověď skočím do diskuze a budu doufat že si někdo všimne že tam je příspěvek ;)

Další odpovědi
anonym

já v tom mám zmatek,jdu slavit svátek a pak vám stejně nedám pokoj

anonym

A nemůže tedy zařídit novou kategorii Nevhodné otázky? Mohly by se tam přesunout všechny moje otázky a odpovědi. Váš humor mě připomíná humor mého otce, ten byl taky takový. Jeho otec pocházel z Poličky ve které chodil do školy s Bohuslavem Martinů. Nemáte tam také předky?

anonym

užívám si výborně,nevím proč se slaví můj svátek když jsem to já kdo dře jak bulhar,peču,va­řím,poskakuji kolem všech až mě bolí ručičky,nožičky,a dělám to jen za bonboniéru, a ještě se u toho usmívám

PostApMan

Problematiky svátků – pokud jsi jediná žena v domácnosti, je to složité.

Já svojí polovičku o svátku/naro­zeninách ukládám na gauč k tv (její oblíbená a málo používaná pozice v domě)
…a utíkám do pizzerie pro večeři, cestou v Albertu víno,svíčky a bonboniéru – a když si vzpomenu, tak květiny.(vše mám cestou,musím jen koukat :) )

anonym

můj muž říká že jsem hříčka přírody tudíž se nenarodila,nýbrž vyskytla,tak místo předků budu mít zadky

kapka

To mě taky napadlo. Jediné řešení by bylo, zadat otázku normálním způsobem a požádat všechny, aby odpověděli do diskuse. Akorát bych uvítala, kdyby byla diskuse přehlednější a byl tam pro lepší orientaci vidět avatar.

PostApMan

Pro „kapka“ : Ano, včera jsme otestovali že diskuze není to pravé ořechové, a potřeba leccos opravit. (ten avatar je dobrý nápad)
Budu se snažit tyhle otázky typu „pojďte do diskuze“ vyhledávat – než nám tady admin udělá třeba nějaké diskuzní fórum nebo tak…

Pro Miroslavst : Když otázky položíš ty, tak ti majlem přijde že tzv. „se něco řeší v diskuzi“ Pokud nejsi „tazatelem“, nedá se nic dělat a je nutné otázku/diskuzi průběžně kontrolovat, nějaký systém oznámení nového příspěvku v diskuzi tu ještě není(ale už jsme o něj žádal)

Miroslavst

A jak bude znít normální diskuzní otázka?
A další věc: Jak poznám, že někdo na mou diskuzi odpověděl? Takto, když se podívám na stránku, vidím, že u mé otázky je 5 odpovědí a najednou třeba 7. Tak kouknu kdo co a jak. U diskuze nevidím nic pokud otázku nerozkliknu.
A další věc: Stačí dodržovat pravidlo odpovědět a odpovědi v diskuzi budou popořadě.

kapka

Buď dáme dohromady nějaký fungující systém a požádáme adminy, jestli by to tak mohli udělat. Nebo se podřídíme jejich pravidlům a budeme se řídit heslem, co není zakázáno, je povoleno. A budem si dál dávat body za odpovědi typu „kafe s mlíkem“, ať si nad tím někdo třeba supí. Já se podřídím většině.
Mimochodem u nás teď začala strašná bouřka a práská nám to rovnou nad barákem. Chtěla jsem odjet, ale nikam nejedu.

Miroslavst

U nás to přestalo a vysvitlo sluníčko.
A mimochodem kapko, protože já jsem tvor zvídavý, a nedám ničemu a nikomu pokoj, mohl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi diskuzní otázkou a otázkou ukamenujete mě?
Že by někdo kázal vodu a pil víno?

kapka

Žádný.

PostApMan

Rebelky nevymřeli :)
Naprosto se s tebou stotožňuji. Jen u nás bouřka není, ale vypadá to že se něco blíží.

jak si užíváš svátek?

PostApMan

Svátek je myšleno neděle :) (Nevím jak vy – u mě je to jediný den týdnu kdy mám opravdu volno=svátek ;))

kapka

Děkuji za optání. Měla bych jet zase do Bílého Kostela uklízet do vyplavené dílny. V bouřce to nemělo smysl. Teď už zase neprší, tak asi pojedu. Ještě zavolám manželovi, jak to vidí on. V té bouřce mi volal, ať prý v nejhorším zalezeme do sklepa. 😁 No práskalo nám to tu děsně. Už si připadám jak ve válce, skoro všechny cesty, mosty, domy poničené a ještě nakonec polezu do krytu. 🙂

PostApMan

Třeba bude platit jisté příslový :„Blíská se na lepší časy“ ;)