Avatar uživatele
Miroslavst

Jak vložit otázku-poradíte?

Cituji: „Znova opakuji, že pokud vkládám diskuzní či názorovou otázku, je pro odpověď na ní rubrika – diskuze.“.
Jak vložit diskuzní otázku do diskuze? Když nezadám otázku, není diskuze. Nebo se mýlím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, PostApMan, anonym před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Jistě, ale takhle bychom mohli rejpat do každého kdo tady odsuzuje „diskuzní“, „názorové“,„zby­tečné“ a nebo „nevohdné“ otázky.

Je jasné že tu a tam padne otázka typu „pojďme si povídat“ nebo něco na ten způsob.
Podle mne jsou to vždy zajímavé dotazy co nutí k zamyšlení, neni to jen to sterotypni A nebo B. A pokud už doplním svojí odpověď skočím do diskuze a budu doufat že si někdo všimne že tam je příspěvek ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já v tom mám zmatek,jdu slavit svátek a pak vám stejně nedám pokoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A nemůže tedy zařídit novou kategorii Nevhodné otázky? Mohly by se tam přesunout všechny moje otázky a odpovědi. Váš humor mě připomíná humor mého otce, ten byl taky takový. Jeho otec pocházel z Poličky ve které chodil do školy s Bohuslavem Martinů. Nemáte tam také předky?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

užívám si výborně,nevím proč se slaví můj svátek když jsem to já kdo dře jak bulhar,peču,va­řím,poskakuji kolem všech až mě bolí ručičky,nožičky,a dělám to jen za bonboniéru, a ještě se u toho usmívám

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Problematiky svátků – pokud jsi jediná žena v domácnosti, je to složité.

Já svojí polovičku o svátku/naro­zeninách ukládám na gauč k tv (její oblíbená a málo používaná pozice v domě)
…a utíkám do pizzerie pro večeři, cestou v Albertu víno,svíčky a bonboniéru – a když si vzpomenu, tak květiny.(vše mám cestou,musím jen koukat :) )

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

můj muž říká že jsem hříčka přírody tudíž se nenarodila,nýbrž vyskytla,tak místo předků budu mít zadky

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

To mě taky napadlo. Jediné řešení by bylo, zadat otázku normálním způsobem a požádat všechny, aby odpověděli do diskuse. Akorát bych uvítala, kdyby byla diskuse přehlednější a byl tam pro lepší orientaci vidět avatar.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Pro „kapka“ : Ano, včera jsme otestovali že diskuze není to pravé ořechové, a potřeba leccos opravit. (ten avatar je dobrý nápad)
Budu se snažit tyhle otázky typu „pojďte do diskuze“ vyhledávat – než nám tady admin udělá třeba nějaké diskuzní fórum nebo tak…

Pro Miroslavst : Když otázky položíš ty, tak ti majlem přijde že tzv. „se něco řeší v diskuzi“ Pokud nejsi „tazatelem“, nedá se nic dělat a je nutné otázku/diskuzi průběžně kontrolovat, nějaký systém oznámení nového příspěvku v diskuzi tu ještě není(ale už jsme o něj žádal)

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

A jak bude znít normální diskuzní otázka?
A další věc: Jak poznám, že někdo na mou diskuzi odpověděl? Takto, když se podívám na stránku, vidím, že u mé otázky je 5 odpovědí a najednou třeba 7. Tak kouknu kdo co a jak. U diskuze nevidím nic pokud otázku nerozkliknu.
A další věc: Stačí dodržovat pravidlo odpovědět a odpovědi v diskuzi budou popořadě.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Buď dáme dohromady nějaký fungující systém a požádáme adminy, jestli by to tak mohli udělat. Nebo se podřídíme jejich pravidlům a budeme se řídit heslem, co není zakázáno, je povoleno. A budem si dál dávat body za odpovědi typu „kafe s mlíkem“, ať si nad tím někdo třeba supí. Já se podřídím většině.
Mimochodem u nás teď začala strašná bouřka a práská nám to rovnou nad barákem. Chtěla jsem odjet, ale nikam nejedu.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

U nás to přestalo a vysvitlo sluníčko.
A mimochodem kapko, protože já jsem tvor zvídavý, a nedám ničemu a nikomu pokoj, mohl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi diskuzní otázkou a otázkou ukamenujete mě?
Že by někdo kázal vodu a pil víno?

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Žádný.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Rebelky nevymřeli :)
Naprosto se s tebou stotožňuji. Jen u nás bouřka není, ale vypadá to že se něco blíží.

jak si užíváš svátek?

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Svátek je myšleno neděle :) (Nevím jak vy – u mě je to jediný den týdnu kdy mám opravdu volno=svátek ;))

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Děkuji za optání. Měla bych jet zase do Bílého Kostela uklízet do vyplavené dílny. V bouřce to nemělo smysl. Teď už zase neprší, tak asi pojedu. Ještě zavolám manželovi, jak to vidí on. V té bouřce mi volal, ať prý v nejhorším zalezeme do sklepa. 😁 No práskalo nám to tu děsně. Už si připadám jak ve válce, skoro všechny cesty, mosty, domy poničené a ještě nakonec polezu do krytu. 🙂

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Třeba bude platit jisté příslový :„Blíská se na lepší časy“ ;)

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek