gavrunka

Jak vložit obrázek do mailu

Mám založený kl. mail na seznamu a ráda bych věděla jak to udělat, když chci rovnou do psaného textu vložit animaci, nebo obrázek. Nemyslím přílohu, ale rovnou do textu, děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Tam jak je Předět tak pod tím Přiložit k emailu soubor a vyberete obrázek. ale ten obrázek si musíte uložit do počítače a pak ho můžete smazat.
Doplňuji:
teda. Musíte si označit symbol nad textem BI a tam si vyberete tučné písmo. pak napíšete přesný název obrázku a kliknete na něj. A je po problému.

Zdroj: www.seznam.cz/

Další odpovědi
StreeHonzák

mám pojem že do textu to nejde jenom nad tim je přidak s emailu soubor 😉

panenka

budu tě muset sklamat ale touhle cestou to nepude budeš muset najet na meil dát přiložit soubor procházet pak si obrázek najít dát otevřít a pak odeslat jedině takto to jde