22aa

Jak vložit koupenou kazetu na PS1 (verze 2018)?

Dobrý den.
Strejda mi poslal obrázek na PS1 z roku 2018 verzi, ale nevím, jestli tam půjdou koupené kazety nebo stáhnout a vypálit.
Prosím, není to jenom na opakování dvaceti a samejch her?
Děkuji.
22aa.

Nejlepší odpověď
Ronnie3697

Legálně lze hrát jen těch 20 her, nelze dokupovat další.
Nelegálně lze PlayStation cracknout a nahrát tam i jiné hry, ale pšt.

Ale asi si to nekupuj. Četl jsem, že se jim to moc nepovedlo a opravdu tam mohla být spousta jiných ikonických her.

22aa

Přesně tak. Sony podvádí. Máte všichni pravdu že je to nepoužitelnej křáp. Stáhnout z prodeje a hotovo!