alexandra

Jak vložit foto do emailu?

Jak mám prosím vložit foto do emailu,aby to nebylo přiloženo jako soubor,ale bylo to přímo v textu emailu.Občas mi nějaká fotka takto přijde a nevím,jak se tam dává.
Doplňuji:
Mosoji,prosím trochu podrobněji.Klikla jsem si na fotku,kterou mám v počítači a dala kopírovat a emailu dala vložit,ale vložit se tam nezobrazí,takže to nejde.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

možná by se muselo nahrát někde na web-např. nadapenny a dát tam odkaz, mejl by mohl zobrazit odkaz jako obrázek.
Nezkoušel jsem, jdu to vyzkoušet.
Takže takto to nejde.

Další odpovědi
mosoj

Nedávat volbu přiložit soubor, ale přímo vložit obrázek. Emailoví klienti to umí.

Nevím jak je to na serveru. Pokud to tam není zkuste tam obrázek překopírovat přes schránku.

Ano také jsem to nyní zkoušel. Omlouvám se jenom jsem hádal, já jsem vždy používal klienty. Protože tak mohu odesílat obrázky nebo dokumenty z různých programů přímo po jejich vytvoření, pouze klepnutím na odeslat a zadám jenom adresu.
Tak přímo na Seznamu to nejde. nevím jak na jiných stránkách. Takže jedině nějakého klienta. Já používám Windows Live Mail.