Terka064

Jak vložit fotky z mobilu do notebooku??

Prosím poradte…

Nejlepší odpověď
www

Nejjednodušší:
Fotky ukládat na paměťovku, pak ji do čtečky, šup do USB a je to!;-)

Další odpovědi
Mucillinka

Buď přes USB kabel, který se propojí z mobilem a s počítačem-zapojí se a ze souboru se zkopírují.Potom přes Bluethoot a nebo vyndat paměťovou kartu a vložiz do počítače.

kapka

Pokud se dá ten mobil propojit kabelem s notebookem, tak přes ten kabel. Nebo bez kabelu pomocí Bluetooth, jestli to ten mobil a notebook umí.

Michal Kole

Přetáhnout skrz bluetooth.
Otevřete soubor v mobilu co chcete poslat, z nabídky vyberete poslat a bluetooth. Objeví se ovládací program pro bluetooths (výběr složky pro uložení).

USB kabel

Musí být nainstalovány obládače kabelu a nějaký ovládací program pro daný mobil (např. Nokia PC Suite pro mobily Nokia). Po zastrčení mobilu do USB kabelu se otevřou složky mobilu.

Může se to projevit trochu jinak, nemusí se nic otevřít jen se třeba v tento počítač objeví jen nová ikonka v podobě mobilu

Skz paměťovou kartu.

Z mobilu vyndáte paměťovou kartu a vložíte ji di čtečky v notebooku a projeví se to tak jako když zastrčíte flasku.

elektrikář

Já honím fotky z karty telefonu přes tiskárnu je tam na ní dírka.

anonym

1/ nejlépe přes USB datový kabel (telefon připojit jako MASS STORAGE DEVICE k počítači, podobně jako připojujete usb klíčenku)

2/ v horším případě vyjmout z telefonu paměťovou kartu a vložit ji do čtečky karet v počítači

pokud telefon umí WIFI, nabízí se vyšší bezdrátový komfort

3/ v dosahu domácí wifi sítě můžete poslat data rovhou do sdílené složky vašeho počítače

4/ pokud je objem dat menší nebo jste v terénu/dosahu nějaké volně dostupné kavárenské wifi můžete data poslat přes internet

nouzovka

5/ v nouzi bluetooth … ale narozdíl od bezdrátové wifi je bluetooth přenos velmi pomalý