Jak vložit do prezentace Power point hudbu

Když vložím do prezentace hudbu tak po odeslání emailem ostatním nehraje ale mě hraje.Hudbu vkládám napřed, potom snímky.Prezentaci ukládám jako předváděcí aplikaci Power point a po odeslání má koncovku ppsx místo pps.Kde dělám chybu?

Odpovědi
mosoj

Nejsem v tom kovaný navíc dělám v Impresu. Vložte ji tam jako objekt. Nebo tím druhým způsobem co je v Pover Pointu k dispozici. Takto vkládáte do prezentace pouze odkaz na hudbu umístěnou ve vašem počítači. Pokud ji někam přesunete také vám to hrát nebude. Prezentace ale datově bude větší o tu hudbu. Dále je třeba aby to bylo ve formátu wav!!!
Mylím že úplně poslední verze PoverPointu už berou hudbu i v MP 3, ale nevím to určitě.

Děda Louda

http://extrawin­dows.cnews.cz/o­zivte-prezentaci-hudbou